Mektup/ Tayin / Terfi
Bu koleksiyon için kalıcı URI
Gözat
Konu "congratulatory messages" ile Mektup/ Tayin / Terfi'a göz atma
Sayfa başına sonuç
Sıralama Seçenekleri
-
ÖgeİTÜ Rektörü Prof. Dr. Hulki Erem ile ETH Rektörü Prof. Dr. Karl Schmid arasında yazışma( 1955-10-10) Erem, Hulki ; Schmid, Karl ; Mustafa İnan KütüphanesiİTÜ Rektörü Prof. Dr. Hulki Erem, Eidgenössische Technische Hochschule (ETH)'nin 100.yılı etkinliklerine kurumlarını temsilen Mustafa İnan'ın katılacağını, tebrik mesajının da kendisine teslim edildiğini yazıyor. Söz konusu tebrik mesajı, Almanca ve Türkçe olarak hazırlanmış. ETH Rektörü Prof. Schmid 14.12.1955 tarihli yanıtında, tebrik mesajından ötürü karşılık olarak derin teşekkürlerini sunuyor. Ayrıca, memnuniyetlerinin bir göstergesi olarak, yayımladıkları anı kitabını hediye ettiklerini yazmış.
-
ÖgeMaarif Vekâleti Vekili imzalı telgraf( 1959-06-29) İleri, Tevfik ; Mustafa İnan KütüphanesiMaarif Vekâleti Vekili, İTÜ Rektörlük görevi süresi biten İnan'a hizmetlerinden ötürü şükranlarını sunuyor. Dönemin Maarif Vekâleti Vekili Tevfik İleri'dir.